16 Dec ŠTA RADITI KAD VAM KOLEGA KRADE POSAO?
ŠTA RADITI KAD VAM KOLEGA KRADE POSAO?
Poštovane, molim za odgovor ako ste u prilici. Naime, radim u jednoj privatnoj firmi koja se bavi trgovinom na veliko. Zarada nam se sastoji od fiksnog dijela, a jedan dio zarade je „na procenat“ odnosno zavisi od učinka. U firmi sam već 5 godina i gazda nam je fin čovjek sa kojim imam korektnu komunikaciju i koji mi je uvijek izlazio u susret. Međutim, problem se javio kada je skoro prije pola godine došla nova koleginica koja radi isti posao kao ja. Iako je u početku izgledalo kao da ćemo uspostaviti dobar kolegijalan odnos, vrlo brzo sam primjetila da mi „krade“ posao. To se desilo par puta, da mi preuzme klijente sa kojima sam ja pregovarala i bukvalno preuzme zaključivanje ugovora. Gazdi sam na to već skrenula pažnju, samo je ovlaš prešao preko toga i zamolio me da porazgovaram sa njim i da se to neće onda više dešavati. Izgledao je kao da se nije ni udubio u problem koji imam, mada on stvarno i nema puno vremena. Sa druge strane zna da ga ja nikad ne bih opterećivala sa nečim da nije bitno. Kad sam otišla da razgovaram sa njom, koleginica je navodno rekla da je nije znala da to nije u redu i obećala da neće više. Ipak, odmah zatim je to još jednom uradila. Ja sam onda preduzela mjere da ona što manje zna o mojim poslovima, imam šifru na kompjuteru i izlazim iz kancelarije kad razgovaram sa klijentima. Sve ovo me zbunjuje i ne osjećam se dobro, nijesmo nikada ovako radili. U kancelariji sjedimo po dvoje i još se nije dešavalo da neki kolega ovako postupa. Molim Vas za savjet, kako da postupim dalje, gazda mi nije ulio neko povjerenje da me ozbiljno shvatio, a meni je stvarno glupo da ne mogu da radim.
Srdačno,
Zorka G.
Draga Zorka,
zahvaljujemo na postavljenom pitanju.
Ivana: Gledano sa pravne strane, ono što ste već uradili je, zapravo, i bio prvi, nužni korak u pokušaju da riješite nastali problem, a to je – otvoreni razgovor sa pretpostavljenim i sa koleginicom. Međutim, kako isto za sada nije urodilo plodom, ostaje da pokušate još jednom da se obratite poslodavcu sa zahtjevom da pokuša da riješi problem na način što će napraviti strogu podjelu poslova između Vas i koleginice, u smislu koji će ili jasno odvojiti klijente sa kojima Vi sarađujete, od onih sa kojima bi ona imala nadleženost da sarađuje i slično. Naime, poslodavac je shodno zakonskim i podzakonskim aktima iz domena radnih odnosa, dužan da obezbijedi radnu okolinu u kojoj će se poslovi obavljati u atmosferi poštovanja, saradnje, otvorenosti, bezbjednosti i jednakosti, te dužan da razvija svijest kod zaposlenog o potrebi uzajamnog poštovanja, saradnje i timskog rada u izvršavanju radnih zadataka.
Ukoliko, pak, ni nakon sledećeg obraćanja ne dobijete satisfakciju u smislu rješavanja nastalog problema, a budete se osjećali tako da ste dovedeni u nepovoljan i neravnopravan položaj, kao krajnju mjeru, svakako možete pokrenuti postupak za zaštitu od mobinga.
Branka: Slažem se sa svim prijedlozima koje je koleginica napisala, pa se ne bih ponavljala. Iskoristila bih priliku da na osnovu onog što se napisali, problema i vašeg načina rješavanja istog izrazim veliko zadovoljstvo i pohvalu. Naime, svi težimo imati idealnu sliku radnih uslova i međuljudskih odnosa u organizaciji, i dobro je što ste vi određeni vremenski period imali priliku raditi u takvim uslovima. Ljudi su različiti, i svi imaju drugačija očekivanja, ciljeve kao i motivaciju u obavljanju radnih zadataka. Dakle doživljaj organizacije u kojoj radite, odnosa, klime i kulture, vaše koleginice i vaš očigledno nijesu isti. Ključ uspjeha u vašem slučaju će biti preispitivanje vaših ciljeva (da li je primarno važno da ništa ne preduzmete i budete defanzivni, ili pak na asertivan način izrazite svoje potrebe).
Asertivna komunikacija ima za cilj da na adekvatan način izrazite svoje potrebe, stavove i misli, a da ne uvrijedite ličnost sagovornika. Dakle budite slobodni uputiti kritiku na nečije ponašanje, nikako na ličnost. Usmjerite se na to šta vi dobijate sa aktivnostima koje ste preduzeli, a šta gubite, i odredite procentualno odnos, kao kada stavite na nekom uređaju za mjerenje, da li više dobijete ili gubite u odnosu na vaše poslovne ciljeve? Nije realno očekivati da nas svi vole, i da sa svima funkcionišemo bez konflikta. Na kraju, konflikt zna biti zdrav i pozitivan, zahvaljujući njemu shvatili ste da su ljudi drugačiji, i da je u svakom odnosu, naročito profesionalnom, važno postaviti granice!
Ukoliko imate dodatnih pitanja, ne ustručavajte se pisati nam,
Srdačno,
Ivana i Branka
No Comments