25 Nov PROMJENE U ORGANIZACIJI POSLA SU ČESTE. KAKO SE PRILAGODITI?
PROMJENE U ORGANIZACIJI POSLA SU ČESTE. KAKO SE PRILAGODITI?
Poštovani,
Zaposlen sam u CT. Radim u sektoru za podršku korisnicima, kao operater specijalista za IP servise. U sklopu mog posla imamo i outbond aktivnosti (prodaja servisa CT korisnicima). Ja sam tehničko lice, inženjer i jako mi je teško da se prilagodim promjenama i da se priviknem na nove obaveze. Sa druge strane, dobijamo i određene baze korisnika, koje mi pozivamo i gdje mi prodaja ide jako dobro. Moje komunikacijske vještine su jako dobre, razvijam ih dugi niz godina. Zanima me, zašto više dolaze do izražaja prilikom odlaznog poziva, i kako da to što upotrebljavam prilikom te vrste poziva uklopim u moju redovnu komunikaciju kad je dolazni poziv. Da li se na to može uticati.
Hvala na odgovoru, pozdrav.
__________
Poštovani Nikola,
Hvala ti na postavljenom pitanju. Prvo moram ustanoviti da li sam dobro razumjela. Kada imaš ispred sebe aktivnost koja je, da kažem strukturisana i organizovana, (klijente, proizvode, ponuda, prodaja) ti se OK snalaziš, i ne osjećaš bilo kakvu neprijatnost, ali kada uz neku primarnu aktivnost kao što je poziv klijenta da riješi neki tehnički problem, treba i obaviti prodaju, postaje ti manje prijatno? Termin prijatno, možemo i zamijeniti sa efikasnim, dakle da li ova druga aktivnost čini da budeš manje radno efikasan?
Branka
__________
Draga Branka, upravo tako. Čak se puno puta i ne sjetim da ponudim bilo koji od servisa. Dok kad imam gotovu bazu onda nemam problem nikakav jer sam fokusiran na prodaju. Nadam se da sam pojasnio.
Hvala na odgovoru, Nikola.
__________
Poštovani Nikola,
U našoj kulturi je generalno ukorijenjeno da smo nacija veoma otporna na promjene, tako da nije iznenađujuća i tvoja poteškoća. Ljudi se teško nose sa promjenama u organizaciji, i treba vremena da te promjene postanu ustaljeni obrazac ponašanja. Kao što si i sam prepoznao, ključ tvog uspjeha i jeste dobra komunikacija, tako da sam sigurna da ćeš uz malo vježbe postići cilj.
Bilo bi zgodno da imaš podsjetnik (stiker) na monitoru ili stolu gdje bi jasno istakao na tebi svojstven način zadatak, kada imaš dolazni poziv npr. „nakon pomoći, prelazim na prodaju” ili „pomoć – prodaja“ i na taj način bi vizuelno bio podstaknut da ispuniš zadatak.
Lijepo bi bilo ove aktivnosti i mjeriti na dnevnom nivou, pa na drugom stikeru „udarati crtice kada uspješno obaviš zadatak“ nakon čega bi sebe i nagradio i na taj način učvrstio, da kažemo, dobro ponašanje. Svakako da treba vrijeme, ali ponavljanjem i vježbom, mozak usvaja novu aktivnost.
Kako ti ovo zvuči? Da li si pokušao nešto slično?
Srdačno
Branka Čolević
__________
Branka, super je prijedlog. Nisam pokusao ali mislim da će pomoći. Sve je to u glavi, kad se prelomi i krene vremenom postaje rutina. Hvala na savjetu, sigurno ću primijeniti pa javljam da li ima pomaka. Ja vjerujem da će biti.
Pozdrav, Nikola.
__________
Dragi Nikola,
Sigurna sam da će biti efikasno i učinkovito, svakako se javljajte, povratne informacije su nam veoma važne.
Srdačno, Branka
No Comments