28 Aug ŠTA RADITI AKO DOBIJETE OTKAZ NAKON POVRATKA SA RODITELJSKOG ODSUSTVA?
Poštovana Ivana,
Vidjela sam na fejsbuku da pružate pomoć mladim radnicima, pa vas molim da i meni pomognete. Imala sam ugovor za stalno u hotelu NN (hotel poznat redakciji portala) u Podgorici, a u prethodnom periodu bila sam na trudničkom bolovanju do 08.08.2023.
Javila sam se šefici par dana prje isteka bolovanja, da vidim kad da počnem da radim, a ona me je uputila na pravnu službu.
U pravnoj službi su mi rekli da me šefica ne želi više u kuhinji, gdje sam radila. Pošto nemaju đe drugo da me rasporede drugo, moraju da mi daju otkaz. Kao neće odmah, sad će tri mjeseca naredna da me vode kao da radim, da primam platu i da mi ide osiguranje i onda slijedi otkaz uz otpremninu od 3 plate.
Mogu li oni to da urade?
Hvala unaprijed,
Jelena
Draga Jelena,
Veoma sam tužna kada čitam ili čujem ovakve i slične primjere koji se u praksi dešavaju. Nećemo moći da kažemo da smo demokratsko društvo, sve dok poslodavci (većina njih) roditeljstvo vide kao tzv „biznis barijeru“ i umjesto podrške zaposlenima u takvoj situaciji, daju otkaze…
Zakonom o radu je propisano da je poslodavac DUŽAN da zaposlenom nakon isteka roditeljskog odsustva obezbijedi povratak na isto radno mjesto, ili na odgovarajuće radno mjesto sa najmanje istom zaradom. Iako poslodavci davanje otkaza nakon isteka roditeljskog bolovanja pravdaju time da je u međuvremenu došlo do promjene potreba procesa rada i samim tim do izmjene akta o sistemtizaciji (i brojem izvršilaca), mišljenja smo, ipak, da je u vašem slučaju moguće dokazati da se radi o klasičnom kršenju kako naprijed navedenog člana Zakona o radu, tako i Ustava i međunarodnih propisa.
Ovo tim prije što bi teret dokazivanja da se ne radi o diskriminaciji pao na poslodavca koji bi morao da ukaže zašto ste baš Vi, pored svih drugih zaposlenih u kuhinji, proglašeni tehnološikim viškom i zašto baš po povratku sa porodiljskog bolovanja.
Nije mi jasan dio oko toga da će naredna tri mjeseca da Vas vode kao da radite. Da li to znači da su Vam rekli da ne dolazite na posao?
- Da, rekli su mi da ne dolazim na posao a da se vodim da sam tamo tri mjeseca. Da li imam pravo da ih tužim i kakve su mi šanse na sudu da ih dobijem.Hvala unaprijed –
Draga Jelena, strašno je to sto su Vam rekli.
Mišljenja sam da definitivno možete da ih tužite. Ali da ne čekate da prođu tri mjeseca, već da se odmah konsultujete sa advokatima koje korake da preduzmete!
Ono što me brine, jeste to što nijeste išli na posao od 08. avgusta. Nadam se da ste dobili makar rješenje o godišnjem odmoru ili bilo kakvo drugo rješenje? Ako nijeste, mišljenja sam da je potrebno pod hitno da im se obratite pisanim putem (da ostane trag), da vam dostave bilo kakav akt o vašem trenutnom radnom statusu. Takođe, smatram da bi paraleno sa tim obraćanjem trebalo da se obratite Inspekciji rada i navedete sve ove okolnosti koje ste i meni, sa posebnim akcentom da nijeste dobili pisani akt o odsustvu, već samo usmeni nalog da ne dolazite na posao (ako je tako).
Molim Vas da ne čekate da prođe još vremena, jer je već dovoljno prošlo, već da odmah reagujete i prema Inspekciji i napravite konsultacije sa advokatom.
- Još uvijek nisam ništa potpisivala, ni rjesenje o otkazu ni rjesenje za odmor, samo su mi usmeno rekli da ne da dolazim na posao –
Trebalo je odmah da insisirate da Vam dostave neki akt kojim garantuju da ne dolazite na posao.
U suprotnom su mogli da Vam daju otkaz zbog povrede radne obaveze, što ste neopravdano odsutni sa posla, pa da čak nemaju obavezu isplate otpremnine.
Predlažem da im se obratite pisanim putem i tražite da Vam dostave neki akt o odsustvu sa rada jer je, navešćete, protekao dug rok od kada su vam usmeno saopštili da ne dolazite na posao. Inspekciji se možete obratiti odmah iz razloga što vam je usmenim putem naloženo da ne dolazite na posao.
Budite slobodni da me kontaktirate i u nastavku, tu smo za svkau pomoć u našim granicama.
Pozdrav,
Ivana
Rights UP, Rise UP!
No Comments