05 Jul KAKO DO VEĆEG KOEFICIJENTA U DRŽAVNOJ I LOKALNOJ SAMOUPRAVI?
Poštovana Ivana,
Moje pitanje se odnosi na povećanje koeficijenta. Zasnovao sam radni odnos kao Viši savjetnik III u lokalnoj samoupravi još prije 4 godine i znam da sam stekao uslove, sa vec 6 godina radnog iskustva i staža na povećanje koeficijenta. Koji je Vas savjet po tom pitanju, sta preduzeti?
Pozdrav
Aki
Poštovani,
Ranije su Zakonom o zaradama zaposlenih u javnom sektoru, a sada Granskim kolektivnim ugovorom za upravu i pravosuđe propisani koeficijenti složenosti za sva radna mjesta, gdje ti koeficijenti predstavljaju minimum ispod kojeg se zarada nijednog službenika, odnosno namještenika ne može obračunavati.
Granskim kolektivnim ugovorom za upravu i pravosuđe koji je na snazi od 15. februara 2023. godine koeficijent složenosti za zvanje “Viši savjetnik III” iznosi 8,1 i isti, kao sto sam navela, predstavlja minimum ispod kojeg se ne može ići, pri čemu za utvrđivanje ovog iznosa nije od značaja dužina radnog staža.
Ipak, podsjećamo da se osnovna zarada uvećava se za svaku navršenu godinu radnog staža i to:
– do 10 godina staža – 0,5%
– od 10 do 20 godina staža – 0.75%
– preko 20 godina staža – 1%.
Ne sumnjamo da lokalna samouprava vodi računa o naprijed pomenutoj obavezi uvećanja zarade po osnovu radnog staža.
Ukoliko smatrate da Vam je pravo uskraćeno i da Vam se zarada ne obračunava po važećim propisima, savjetujemo Vam da se obratite poslodavcu (pisanim putem), te da u vezi sa tim očekujete od njega pisani odgovor u roku ne dužem od 15 dana od dana dostavljanja zahtjeva, a u skladu sa članom 139 Zakona o radu koji se shodno primjenjuje na državne (i lokalne) službenike i namještenike.
Za sve dalje, na raspolaganju smo
Srdačan pozdrav
No Comments